Дослідники з університетів в Сінгапурі і Німеччини виявили спосіб, що дозволяє перетворити чіпи оперативної пам'яті в обчислювальний пристрій. По суті, відкриття це дозволило б комп'ютеру працювати без наявності в ньому центрального процесора. При цьому слід зробити застереження про те, що мова йде виключно про оперативну пам'ять нового покоління ReRAM ( резистивна пам'ять з довільним доступом), яка повинна надійти в продаж в самий найближчий час.
ReRAM, або RRAM, - це незалежна пам'ять, що має схожість з технологіями CBRAM і PRAM. Основна суть цієї технології полягає в тому, що діелектрики в момент подачі до них високої напруги здатні сформувати в собі провідні нитки низького опору (при тому, що діелектрики мають досить високий опір). Під час прикладання відповідного рівня напруги провідникові нитки руйнуються, знову перетворюючи матеріал в діелектрик і відключаючи функції провідника.
Крім усього іншого, пам'ять ReRAM використовує трійкову систему числення, що дозволяє зберігати в пам'яті куди більшу кількість даних. Ще однією перевагою такої пам'яті є можливість виготовляти її в відчутно менших масштабах, ніж існуюча сьогодні пам'ять. Це, в свою чергу, збільшить швидкість введення та виведення даних і помітно знизить споживання енергії. Але на цьому список переваг ReRAM не закінчується.
Дослідники з Рейнсько-Вестфальського технічного університету Ахена і сінгапурського Наньянського технологічного університету зуміли створити новий формат оперативної пам'яті ReRAM, що має в своєму розпорядженні додатковий простір, придатний для виконання обчислювальних функцій. Іншими словами, вченим вдалося перенести частину обчислювальних операцій з центрального процесора в вільні комірки оперативної пам'яті. Самі дослідники стверджують, що в майбутньому ця технологія дозволить позбавити від обчислювальних процесорів не тільки комп'ютери і лептопи, а й смартфони, планшети і інших представників Інтернету речей.
Розробники стверджують, що відкрита ними технологія здатна помітно збільшити обчислювальну потужність і швидкість роботи комп'ютерів, так як дані більше не доведеться передавати між центральним процесором і оперативною пам'яттю. Також технологія дозволить значно зменшити розміри материнських плат і заощадити споживання енергії, адже замість двох компонентів залишиться лише один. Подробиці технології були опубліковані на сайті Nature.com, де з ними може ознайомитися кожен охочий.
замовники компанії «РЕЙТАР» Ми працюємо за наступним графіком роботи: 4 травня (субота) – Шановні вихідний день 5 травня (неділя) – святковий день 6 травня (понеділок) – вихідн
Представляємо вашій увазі графік роботи компанії РЕЙТАР на Новорічно-різдвяні свята 2023/2024: 25.12.23 (понеділок) - вихідний день 01.01.24 (понеділок) - вихідний день 02.01.
Шановні партнери! Представляємо вашій увазі графік роботи компанії REITAR на Новорічно-різдвяні свята 2021/2022: 25.12.21 (субота) - вихідний день 26.12.21 (неділя)
Шановні партнери! Представляємо вашій увазі графік роботи компанії РЕЙТАР на День захисника України 2021: 14.10.21 (четвер) - вихідний святковий день 15.10.21 (п'ятниця) -&nb